От пресцентъра на Министерството на вътрешните работи разпространиха нови снимки на издирвания мъж заради извършеното на 2 юни т.г. в Борисовата градина убийство. Той е търсен като свидетел, подчертават от вътрешното ведомство.
От СДВР обещават пълна анонимност на хората, които могат да помогнат за идентифицирането му.
В деня на Христо Ботев криминалистите откриха тялото на 16-годишния Георги на пейка в Борисовата градина. По данни от тогава смъртта е настъпила след множество прободни рани с нож. Още тогава от МВР разпространиха кадри с издирвания мъж, но търсенето му все още не се е увенчало с успех.
Още от Улицата
Овладяват пожар в Асеновград: Замърсен ли е въздухът?
С фронт от около километър, поради силния вятър, огънят навлязъл в производствената зона с цехове и складове, в които се съхраняват полимери и пластмаси
Новите правила за трудовия стаж скараха синдикати и бизнес
Да променяме Кодекса на труда чрез преходните и заключителните разпоредби, при това отнемайки работнически права, може да бъде определено единствено като безобразие, категорични са синдикалисти
След 24 дни в неизвестност: откриха 11-годишната Наталия, пастрокът й е задържан
Майката на Наталия в ефира на Нова ТВ за първи път публично разказа своята версия за събитията в нощта на изчезването