15 Януари, 2026

Промени в столичното движение заради 5 г. от Арабската пролет

Промени в столичното движение заради 5 г. от Арабската пролет

Египет отбелязва днес петата годишнина от началото на "арабската пролет" в страната, довела до падането от власт на дългогодишния авторитарен президент Хосни Мубарак.

В София се въвежда се временна организация на движението във връзка със събитие на Посолството на Арабска република Египет, съобщи Столична община. От 14.00 часа до приключване на събитието се забранява престоят и паркирането на пътни превозни средства, с изключение на автомобилите на гостите, на ул. „6-ти септември” между бул. „Цар Освободител” и ул. „Аксаков”. Столична дирекция на вътрешните работи осигурява охрана, постове за контрол и регулиране на движението. 

Сподели:

Коментари (0)

Ивайло Мирчев: Борисов прави това, което му заповяда Пеевски и нищо друго няма значение

Ивайло Мирчев: Борисов прави това, което му заповяда Пеевски и нищо друго няма значение

„Хората на протеста са истинската сила и ние разчитаме на тях“, каза още съпредседателят на ДаБГ. 

Асен Василев към  протеста: Трябва да опазим вота – иначе ни връщат „индийската нишка“

Асен Василев към протеста: Трябва да опазим вота – иначе ни връщат „индийската нишка“

. По думите му при въвеждането на скенери вместо машини контролът е само „на входа“, но не и „на изхода“ от тъмната стаичка.

Община Тетевен и Академията на МВР подписаха Меморандум за сътрудничество

Община Тетевен и Академията на МВР подписаха Меморандум за сътрудничество

Двете институции ще си сътрудничат в областта на образованието, което университетът предлага, като се предвиждат множество съвместни инициативи