Съветът за електронни медии взе единодушно решение да отнеме лицензите на телевизионните канали TV7, News7 и ББТ поради невъзможност да изпълняват задълженията си, свързани с договорите за медийни услуги. TV7 нашумя с името на скандалния банкер Цветан Василев.
ТВ Седем“ ЕАД, която е собственик на телевизионния канал ТV7, бе обявена в несъстоятелност от Софийския градски съд в края на миналата година и беше въпрос на време СЕМ да стигне до решение да отнеме лиценза й. В телевизията от месеци не е имало новини, публицистика или нови продукции, като през цялото време се излъчват филми и стари предавания. По-голямата част от служителите напуснаха преди месеци. Другият канал под шапката на медията - News7", фалира през март тази година.
Още от Улицата
Дигитализация на архивите на ДС - фантазира или лъже Иво Христов
Вицепремиерът вече оправи домакинството на Евровизия, няма друга работа и сега се захвана с досиетата на Държавна сигурност и разузнавателните служби на БНА
Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители
"Защитата на архивите на Държавна сигурност е защита на историческата истина, на правото на гражданите да знаят и на демократичната памет на българската държава?", пише в писмото
От днес изплащат осъвременените пенсии
За трудов стаж минималната пенсия вече е 347,51 евро