27 Февруари, 2026

Шести ден без следа от изчезналата красавица Колина

Шести ден без следа от изчезналата красавица Колина

30-годишната красавица Колина Стаменова Стоицева, която изчезна на 1 септември, все още не е открита, съобщиха от 7-о РУП в София за “24 часа”. Оттам обясниха, че няма постъпили сигнали за жена с нейното описание.

Колина е средна на ръст, слаба и има тъмнокестенява права коса и тъмнокафяви очи. По данни на роднините, които са подали сигнала за изчезналата жена, тя е била облечена със синьозелен панталон, бежова блуза и черно платнено яке.

След като снимката на изчезналата преди 6 дни жена бе качена във фейсбук страницата на столичната полиция, 44 души са я споделили. Никой от тях обаче не е индикирал с коментар над кадъра, че я познава или я е виждал.

По неофициална информация Колина Стоицева е родом от Стара Загора. Завършила е гимназията с преподаване на чужди езици “Ромен Ролан” в града през 2004 г. Говорителят на полицията в Стара Загора обаче каза, че няма информация жената да се издирва на територията на областта.

Жена със същото име и презиме, но с фамилия Стоицова е кандидатствала в редица министерства за позицията “младши експерт” между 2011 и 2013 г., пише "24 часа". За последно тя е била отхвърлена на 12 декември 2013 г. от Министерството на околната среда и водите. Причината - образованието ѝ не било подходящо за позицията.

Гражданите, които разполагат с допълнителна информация за жената, може да сигнализират на тел. 112 или в най-близкото поделение на МВР. 

Сподели:

Коментари (0)

Кметът на Община Тетевен представи годишния си отчет за 2025 година

Кметът на Община Тетевен представи годишния си отчет за 2025 година

д-р Мадлена Бояджиева представи какво е свършено от нейния екип през миналата година, с което е променила качеството на живот на съгражданите си

Instagram ще уведомява родителите ако децата им търсят съдържание, свързано със самоубийство

Instagram ще уведомява родителите ако децата им търсят съдържание, свързано със самоубийство

Мярката ще бъде въведена през следващите седмици в САЩ, Великобритания, Австралия и Канада

Николай Нанков: Българските граждани не заслужават да плащат по-висока цена на водата

Николай Нанков: Българските граждани не заслужават да плащат по-висока цена на водата

Предстоящото увеличение – във ВиК „Кърджали“ ще бъде с над 13,6%, ВиК „Благоевград“ – над 12%, ВиК „Велико Търново“ с над 8,8%, ВиК „Шумен“, където няколко дни градът бил на режим – с над 8%