25 Март, 2026

Скандално: Паяците в София мерят с двоен аршин - не пипат личните коли на полицаи

Скандално: Паяците в София мерят с двоен аршин -  не пипат личните коли на полицаи

От кадрите, показани в ефира на „Нова телевизия” става ясно, че служителите на МВР, които са оставили автомобилите си във въпросната платена зона в центъра на столицата, получават само предупредителни бележки, което не важи за останалите граждани.

В същото време самите полицаите са избрани интересен начин да „обозначат”автомобилите си. Те са поставили на видни места полицейска палка, пагон, фуражка, стикер с надпис МВР или сенник, на който пише "Полиция"– очевидно видими сигнали Центъра за градска мобилност.

В момента се прави проверка дали тези автомобили са останали на улицата, коментираха от Центъра за градска мобилност. Ако се установи нарушение на служители, те ще бъдат наказани. „Не можем да разпоредим на полицаите къде да си поставят атрибутите” коментираха от Центъра за градска мобилност.

Сподели:

Коментари (0)

66 загинаха от катастрофирал самолет в Колумбия, военните скачаха от машината

66 загинаха от катастрофирал самолет в Колумбия, военните скачаха от машината

Войници на борда на Lockheed C-130 са скачали от горящия самолет, докато той се е разбивал в южната джунгла на страната след излитане, съобщи WSJ, позовавайки се на официални лица

Отпускат компенсация от 20€ за гориво, но при конкретни условия

Отпускат компенсация от 20€ за гориво, но при конкретни условия

В информацията на Агенцията за социално подпомагане (АСП) ясно е посочено кои лица подлежат на подпомагане

Денков към партньорите: Не е работа пред медиите да се вади как се правят листи

Денков към партньорите: Не е работа пред медиите да се вади как се правят листи

По неговите думи публичното раздухване на спора около Явор Божанков рискува да разклати доверието в коалицията в ключов момент преди изборите