Акушерката, извършила това позорно криминално деяние, беше добър наш служител. Казваме го ние, казват го и нейните колеги. Това заяви в ефира на Нова телевизия говорителката на "Софиямед" - частната болница, в която акушерката Емилия Ковачева преби 4-дневно бебе.
"Искам обаче да подчертая, че ние категорично се разграничаваме от нейните действия, осъждаме всяко насилие и настояваме компетентните органи да извършат своята работа. Да се установят причините, довели до тази агресия и да се изясни психичният статус на акушерката", поясни говорителката на болницата. Според нея акушерката, когато е застъпвала на смяна, не е показала с нищо, че има някакви проблеми, че е изнервена или притеснена от нещо. Говорителката на "Софиямед" посочи, че след като е разбрало за позорния случай, ръководството е реагирало незабавно и е отстранило от длъжност Емилия Ковачева.
Още от Улицата
11 загинаха от изпепеляващ пожар в Испания, сред жертвите може да има британци
Испанските власти съобщиха, че голяма част от жертвите вероятно са чуждестранни туристи и предупредиха, че броят на загиналите може да нарасне
САЩ и Китай изпитаха ударите на едни от най-тежките пясъчни бури от десетилетия
Основните източници на прах са големите пустини, като Сахара в Африка, Гоби в Азия и Арабската пустиня в Близкия изток. Макар явлението да е естествен процес, все по-голяма роля за него играят лошото управление на водните и земните ресурси, сушата и деградацията на околната среда.
Автомобил се вряза в банков клон в Монтанско, крадците опитаха да отмъкнат банкомата с пенсиите
Сигналът за престъплението е получен в 04:22 ч. в нощта на 7 юли в районното управление в Лом.