Движението на метрото бе спряно тази сутринта по технически причини.
На метростанция "Сердика" служителите на касите обясниха, че движението е спряно за неопределено време и ръководството не ги е информирало, кога ще бъде възстановено. Част от пътниците, чакали повече от 20 минути, тръгнаха да търсят друг транспорт.
Дежурният в Столична община обясни, че няма информация и никой не се е обадил да поясни какви са причините за спиране на движението.
Малко по-късно пресцентърът на Столична община съобщи, че авария с водопровод в района на метростанция „Сердика” е причина са спиране на метрото по втория лъч в участъка от централна гара до „Сердика”. Екипи на звеното за аварийни дейности са на място и работят за отстраняване на повредата и възстановяване на движението.


Коментари (0)