На българо-турската граница на ГКПП „Капитан Андреево“ има образувала се колона от около 3 км. от товарни автомобили на изход, а на ГКПП „Лесово“ колоната е от 3 км. Това съобщиха от пресцентъра на ГД „Гранична полиция“, а информацията е към 6.00 часа, съобщава "Фокус".
На българо-румънската граница, на ГКПП „Дунав мост Русе“ има образувала се колона от около 2 км. от товарни автомобили на изход.
На ГКПП „Дунав мост Видин“ има колона от 3 км. на изход. На българо-сръбската граница трафикът е нормален на всички ГКПП.
На българо-македонската граница трафикът е нормален на всички ГКПП.
На българо-гръцката граница трафикът е интензивен на вход на ГКПП Кулата.
Още от Улицата
Близо 300 танцьори превърнаха Тетевен в столица на фолклора
Градът беше домакин на юбилейното 10-то издание на фестивала „Тройче“, който се проведе под патронажа на областния управител на Ловеч
Азиатският фестивал започна с музика, танци и китайски игри в Южния парк в София
В небето над града полетяха бели гълъби. Красивият жест постави началото на два незабравими фестивални дни, изпълнени с култура, традиции, музика, танци и срещи между хора от различни държави и общности.
Да се изпикаеш пред "Александър Невски" до 10 тоалетни! А трябва пред парламента
София, с население от близо 1,3 милиона души, разполага с многократно по-малко постоянно действащи обществени тоалетни, от другите големи европейски градове