9 Юли, 2026

Тежка катастрофа затвори за няколко часа пътя за Гърция

Тежка катастрофа затвори за няколко часа пътя за Гърция

Инцидентът стана към 7:30 ч., пътят беше отворен малко преди 10 ч.

Тежка катастрофа затвори за няколко часа пътя за Гърция – път Е-79, край Струмяни, предаде bTV.

Към 7:30 ч. са се ударили лека кола с румънска регистрация и микробус с българска. Има заклещени хора, но няма жертви.

Един човек е по-сериозно пострадал и е откаран в болницата в Сандански. 

Пътят е беше затворен от изхода на Струмяни в посока Кулата, а колите се насочваха по обходен маршрут: Струмяни–Микрево–Драката–Вълково–Сандански, но само за леки коли. През селата се образуваха тапи.

Образува се е и опашка от тирове. 

Главният път Е-79 беше отворен малко преди 10 ч. 

Междувременно на него имаше и гонка между полицаи и шофьор на "Ауди" край Сандански, който не се е подчинил на стоп палка. Водачът беше задържан и му бяха свалени номерата на колата. Установено е, че карал след употреба на алкохол.

От вчера движението по път Е-79 между Благоевград и Кулата е изключително натоварено.
Сподели:
Дигитализация на  архивите на ДС - фантазира или лъже Иво Христов

Дигитализация на архивите на ДС - фантазира или лъже Иво Христов

Вицепремиерът вече оправи домакинството на Евровизия, няма друга работа и сега се захвана с досиетата на Държавна сигурност и разузнавателните служби на БНА

 Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители

Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители

"Защитата на архивите на Държавна сигурност е защита на историческата истина, на правото на гражданите да знаят и на демократичната памет на българската държава?", пише в писмото

От днес  изплащат осъвременените пенсии

От днес изплащат осъвременените пенсии

За трудов стаж минималната пенсия вече е 347,51 евро

Коментари (0)