8 Юли, 2026

Тежко остава състоянието на трима от пострадалите край Калофер

Тежко остава състоянието на трима от пострадалите край Калофер

Тежко, но стабилно остава състоянието на трима от ранените при вчерашната катастрофа на автобус край Калофер. Общо 12 души бяха ранени при инцидента.

В най-тежко състояние са един мъж и две жени. Те са настанени в пловдивска болница. Останалите пострадали са с по-леки наранявания. Автобусът е превозвал работници от лагерния завод в Калофер, които се прибирали в Сопот, Карлово и близките села. Първоначалните данни сочат, че причината за инцидента са отказали спирачки на автобуса.

Сподели:
Дигитализация на  архивите на ДС - фантазира или лъже Иво Христов

Дигитализация на архивите на ДС - фантазира или лъже Иво Христов

Вицепремиерът вече оправи домакинството на Евровизия, няма друга работа и сега се захвана с досиетата на Държавна сигурност и разузнавателните служби на БНА

 Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители

Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители

"Защитата на архивите на Държавна сигурност е защита на историческата истина, на правото на гражданите да знаят и на демократичната памет на българската държава?", пише в писмото

От днес  изплащат осъвременените пенсии

От днес изплащат осъвременените пенсии

За трудов стаж минималната пенсия вече е 347,51 евро

Коментари (0)