6 Февруари, 2026

Тодор може би е прекарал наскоро микроинфаркт

Тодор може би е прекарал наскоро микроинфаркт

18-годишният Тодор, който беше пребит до смърт, имал сърдечни проблеми, може да е прекарал наскоро микроинфаркт. Това подозират патоанатомите, които са извършили аутопсия на тялото на момчето, починало във вторник, съобщава БНТ. 

Ученикът имал изменения по сърдечния мускул. Все още обаче не е ясна причината за смъртта. Според обвинението двамата братя Иван и Десислав Дамянови, които вчера бяха пуснати под домашен арест, са нанесли близо 30 удара по главата и тялото на момчето. Те пък твърдят, че не са го удряли, а напротив - опитали се да помогнат, когато се свлякъл на земята.

Убитият от двама братя Тодор Йорданов е учил в местното училище СОУ" Васил Кънчов" - Враца. Бил много талантлив спортист. През свободното си време е тренирал таекуондо, като мечтата му била сериозно да се занимава с бойния спорт, пише Front.bg. Справял се отлично. Негови близки разказват, че ходел на много състезания, като печелил всички първи места. 

Сподели:

Коментари (0)

Дъжд и разтопен сняг вдигат нивата на реките в област Смолян

Дъжд и разтопен сняг вдигат нивата на реките в област Смолян

„Нямаме сигнали за наводнения или проблемни участъци. Единствено в района на Малка Арда има превантивно затворен пътен участък, с цел да не се допуснат инциденти заради активизирало се старо свлачище“, съобщи областният управител

Свлачища блокираха движението по 2 пътя в страната

Свлачища блокираха движението по 2 пътя в страната

Заради активирало се свлачище е блокиран пътят от Смолян към Баните. Сигналът за свлечена земна маса върху двете ленти за движение беше подаден около 6 часа тази сутрин

С нов проект Община Тетевен ще извърши реконструкция на близо 10 километра водопроводна мрежа в града

С нов проект Община Тетевен ще извърши реконструкция на близо 10 километра водопроводна мрежа в града

Техническият проект обхваща голяма част от вътрешно-разпределителната мрежа на улиците в Тетевен