24 Февруари, 2026

Трамваи катастрофираха в София, 15 са пострадалите

Трамваи катастрофираха в София, 15 са пострадалите

Два трамвая, движещи се един след друг, са се ударили на пресечката на булевардите "Христо Ботев" и "Сливница".Поне три линейки са вече на мястото на катастрофата и извозват пострадали. По думите на очевидци най-малко 15 пътници, които са се оплаквали от болки във вратовете и гърба, са откарани в различни болници. Според неофициална информация пострадалите са поне 20. 

Ватманката на втория трамвай е затисната между ламарините и е пристигнал екип от пожарната, за да помогне за изваждането й. Трамваите са се движили в посока центъра. Задръстването в района е огромно. Все още не се знае какви са причините за произшествието. 

Сподели:

Коментари (0)

Община Тетевен ще отбележи националния празник  3-ти март с богата програма

Община Тетевен ще отбележи националния празник 3-ти март с богата програма

Празникът ще започне с молебен в местния храм и рецитал на ученици от СУ "Георги Бенковск"

Операция „Нищожен 2“: Нови протести в София искат оставката на и.ф. Сарафов

Операция „Нищожен 2“: Нови протести в София искат оставката на и.ф. Сарафов

Гражданската инициатива „Правосъдие за всеки“ организира демонстрации пред Съдебната палата и ВСС, настоявайки, че Сарафов вече не е легитимен изпълняващ функциите главен прокурор след промените в Закона за съдебната власт

Радев използва „Берлинер Правда“ – пропагандист на неофашистката АфД, за да поиска „да говорим с Русия“

Радев използва „Берлинер Правда“ – пропагандист на неофашистката АфД, за да поиска „да говорим с Русия“

Изданието е собственост на техномилионер, бивш доносник на ЩАЗИ, насаждащо носталгия по реалностите на ГДР и "антизападна германска" пропаганда