България днес се нуждае от укрепване на системните партии, защото това са партиите, които могат да носят отговорност за всички решения, които се вземат в страната. Когато има системна партия, това означава, че има реален политически живот“. Това каза в Шумен председателят на Парламентарната група на ГЕРБ и зам.-председател на партията Цветан Цветанов.
Тук то връчи над 130 членски карти на новоприети членове на ГЕРБ в Шумен. „По-късно днес в Никола Козлево ще приветствам с добре дошли в партията още 200 нови членове. Това ни дава самочувствието, че се движим в правилната посока. Силата на ГЕРБ е, че водим диалог с всички, независимо от различните мнения”, каза Цветанов.
Цветан Цветанов подчерта, че в политиката трябва да имаш силата да правиш компромиси, да не бъдеш конфронтационно настроен към различното мнение. „В тази посока ГЕРБ си е направил изводи от първия мандат в управлението, от участието в 41-вия парламент и това смятам, че е по-правилното - да се съобразяваме и да имаме диалог с всички”, обясни още председателят на ПГ на ГЕРБ.
След това председателят на Парламентарната група на ГЕРБ и зам.-председател на партията Цветан Цветанов се срещна с близо 100 души, членове и симпатизанти на ГЕРБ в Нови пазар.
„Провеждаме тези срещи, за да сверим часовника си. Чрез общинските ръководства и кметовете политиките на ГЕРБ във всички сектори стигат до вас. Благодаря ви, че сме заедно. Благодаря на кмета Ивайло Камаджиев за енергията, с която решава проблемите на Нови пазар. Това е гаранция за бъдещи политически успехи на ГЕРБ в общината“, подчерта Цветанов.
Областният координатор Любомир Христов благодари за добрата работа на всички присъстващи по време на местните избори, чиито усилия са довели до успеха на ГЕРБ в Нови пазар.
На събитието присъстваха кметът на община Нови пазар Ивайло Камаджиев, Ангел Куцаров - общински ръководител на партията в града и народният представител от ГЕРБ – Шумен проф. Стефан Желев.
Още от Улицата
"Полиция, отбий!": Небрандирани полицейски коли с надписи спират агресивни водачи
До 1 август в Пловдив ще бъде открита лаборатория за изследване на кръвните проби на шофьорите, резултатите ще излизат в рамките на 2 до 3 дни
Учениците от VII и X клас се явяват на матура по български език и литература
Изпитът за седмокласниците е с начален час 9 часа и ще се проведе в 1637 училища, а за десетокласниците - в 8 часа в 1030 учебни заведения у нас
Откриха модерен STEM център в ОУ “ Васил Левски” в село Голям извор
Центърът разполага с дигитален микроскоп, 3D принтер и скенер, резач на 3D модели, комплект за виртуална реалност, комплекти за лабораторни упражнения по Биология, Химия и Физика и др.