18 Март, 2026

Утре излиза вторият брой на "Прас-Прес"

Утре излиза вторият брой на "Прас-Прес"

Утре излиза вторият брой на сатиричното издание. На корицата ще бъде изобразена Корнелия Нинова, която язди черен жребец. "Нашите читатели ще имат възможността да разберат кой е този жребец още утре", каза в ефира на на Bulgaria ON AIR Христо Комарницки на живо от ателието си

Запитан защо забавното издание е избрало за втори път този политик да бъде на заглавната страница, карикатуристът отговори: "В нас остава впечатлението, че тя е по-активната фигура в предизборната кампания". Той допълни и, че при първото издание, изобразената отново на корицата Нинова спори с Бойко Борисов кой да е "отгоре" и твърди, че днес тя вече е отгоре!

Огромният проблем на "Прас-Прес" беше неговото разпространение и идва въпросът как ще бъде разнесен вторият брой утре. "Ние все още се сблъскваме с монопола в разпространението на печатните издания, който е неприсъщ за страна от Европейския съюз. Утре ще направим всичко възможно да разнесем нашия вестник", отбеляза Комарницки. Той обясни, че изданието се е свързало с малки независими фирми, с хора с по две-три сергии, с малки магазинчета, които имат желание да продават "Прас-Прес".



Сподели:

Коментари (0)

Скандал в хижа "Камен дел" - хижар плаши да се самоубие, отказва да се предаде

Скандал в хижа "Камен дел" - хижар плаши да се самоубие, отказва да се предаде

Напрежението в хижата ескалира, завършва със заплахи, изстрели и арест

 Себахтин Исмаил призова членове и симпатизанти да гласуват за “Да, България”

Себахтин Исмаил призова членове и симпатизанти да гласуват за “Да, България”

“Единни заедно можем” и "Да, България” сключиха споразумение за взаимна подкрепа и съвместна работа, което предвижда задълбочаване на диалога на местно, регионално и национално ниво

20 доброволци с алпийска техника спасиха бедстващи овце в 300-метрова пропаст

20 доброволци с алпийска техника спасиха бедстващи овце в 300-метрова пропаст

Собственикът потърсил помощ на 112 и на място на два пъти бил изпращан спасителен екип на пожарната. Със задачата се справили доброволци от Спасителния център за диви животни към „Зелени Балкани".