Въоръжен грабеж е бил извършен в офис на "Софийска вода" снощи около 19.00 часа. От дружеството уточняват, че трима маскирани и въоръжени са нахлули в клиентски център в столичния квартал "Люлин". Мъжете взели сумата от 5800 лева и избягали.
От СДВР уточниха, че единият от нападателите е бил въоръжен с пистолет. Дежурният охранител и една служителка са били заплашени с оръжие и принудени да предадат оборота на Центъра. В момента на обира е нямало клиенти. Няма пострадали при инцидента.
МВР извършва необходимите оперативно-издирвателни действия за залавяне на извършителите.
Още от Улицата
Кошмар в Угърчин: Отриха мъртви трима души, подозират жестоко убийство
Кървавата драма се е разиграла в общежитие за хора, които се намират в затруднение, не се знае засега какви са били отношенията на жертвите
Кабинетът обсъжда повишаване на социалната пенсия за старост
Право на социална пенсия за старост имат лицата, навършили 70-годишна възраст, когато годишният доход на член от семейството към датата на навършване на възрастта е по-малък от сбора на гарантирания минимален доход, установен за страната
След като си замразиха заплатите: Много или малко получават народните избраници у нас?
Оказва се, че в най-бедната държава от Европейския съюз депутатските заплати са най-високи, като надвишават почти 7 пъти средната за страната