24 Февруари, 2026

Взривената луксозна лимузина във Враца била на митничар

Взривената луксозна лимузина във Враца била на митничар

Лекият автомобил „Ауди“ А4, който бе взривен късно снощи във Враца, е на служител в митницата в града, съобщи tribali.info. По неофициална информация лъскавият автомобил с монтанска регистрация, който бе изпепелен на паркинга близо до сградата на НАП-Враца, е на Петър Давидов Петров.

Петров е бивш началник на районното полицейско управление във Вършец. Той е свален от поста в началото на декември 2011 година от главен инспектор Красимир Кирилов. От тогава Петър Петров работи в митницата в града под Околчица.

Днес от полицията във Враца излязоха с информация, че все още не е ясно каква е причината за пожара и дали лекият автомобил е запален умишлено или лумналият огън се дължи на техническа неизправност. Факт е обаче, че автомобилът е дизел, което изключва варианта да е имал газова инсталация, която да възпламени возилото.

Сподели:

Коментари (0)

Община Тетевен ще отбележи националния празник  3-ти март с богата програма

Община Тетевен ще отбележи националния празник 3-ти март с богата програма

Празникът ще започне с молебен в местния храм и рецитал на ученици от СУ "Георги Бенковск"

Операция „Нищожен 2“: Нови протести в София искат оставката на и.ф. Сарафов

Операция „Нищожен 2“: Нови протести в София искат оставката на и.ф. Сарафов

Гражданската инициатива „Правосъдие за всеки“ организира демонстрации пред Съдебната палата и ВСС, настоявайки, че Сарафов вече не е легитимен изпълняващ функциите главен прокурор след промените в Закона за съдебната власт

Радев използва „Берлинер Правда“ – пропагандист на неофашистката АфД, за да поиска „да говорим с Русия“

Радев използва „Берлинер Правда“ – пропагандист на неофашистката АфД, за да поиска „да говорим с Русия“

Изданието е собственост на техномилионер, бивш доносник на ЩАЗИ, насаждащо носталгия по реалностите на ГДР и "антизападна германска" пропаганда