Българка е арестувана в Лас Вегас след катастрофа тази сутрин, в която нейният спътник вероятно няма да оцелее. Според властите алкохол и наркотици са вероятната причина за инцидента, съобщи Нова телевизия.
23-годишната Кристияна Димчева е загубила управлението на автомобила си и се е блъснала в стена. С нея е пътувал 28-годишен мъж, който е в критично състояние в местната болница. Според полицейския доклад лекарите са казали, че няма да оцелее.
Полицаите казват, че са открили голямо количество алкохол и наркотици в колата на Димчева и тя отказала тест за алкохол. По-късно й е взета кръвна проба след съдебно нареждане. Тя остава в ареста до по-късно днес, когато ще бъде изслушано и искането за пускане под гаранция.
До момента Кристияна е арестувана поне два пъти заради домашно насилие. Тя е от София, идва в Щатите преди четири години при майка си, която е известен брокер на недвижими имоти в Лас Вегас.
Българите в града разказват, че отдавна момичето има проблеми с алкохола и наркотиците.
Още от Улицата
Радев, помниш ли Шипка - имахме надежда, че си нещо различно, а сега те е страх от хората
Сега в твое име арестуват граждани, които искат да ти зададат въпроси, устремно вървиш към подножието на стълбите
Скандал при посещението на Радев в Струмяни – арестуваха журналистката Гергана Петрова (видео)
Кадрите от задържането бяха разпространени във фейсбук от Pirinsko.com., няма яснота, каква е причината за наказателната мярка
117 млн. евро ще струват президентските избори, съобщиха от МС
Средствата са заложени в централния бюджет, а с тях трябва да се осигури подготовката и провеждането на изборите