27 Януари, 2026

Закопчаха трима във Велико Търново при акция "наркотици"

Закопчаха трима във Велико Търново при акция "наркотици"

Трима души се арестувани при среднощна акция на МВР и "Борба с организираната престъпност" във Велико Търново по линия "наркотици", съобщи БНТ. Въпреки че засега от полицията отричат, жители на квартала твърдят, че около 22:30 в петък в района е имало престрелка.

Версиите за ситуацията са две, предаде БНТ. Според полицията престрелка не е имало, а само полицейска акция, свързана с борбата с наркотиците. От там потвърдиха, че акцията е била за задържане на известния на полицията Айдън Юсеинов, по прякор Анди. Преди няколко седмици Айдън Юсеинов е участвал в престрелка, но тогава се гърмял с негови бивши приятели от криминалния контингент. Снощната престрелка, по непотвърдена информация, е била между него и спецполицаите, съобщи БНТ.

Въпреки, че полицията отрича да е имало престрелка, хората от квартала потвърдиха, че са чули поредица от изстрели - някои доста силни, други приглушени. Районът беше отцепен, полицаи с кучета извършваха проверки, съобщи държавната телевизия.

Сподели:

Коментари (0)

Дерайлира бързият влак Кюстендил - София

Дерайлира бързият влак Кюстендил - София

Няма данни за пострадали пътници

Само за 12 часа: Две жестоки убийства разтърсиха Варненско

Само за 12 часа: Две жестоки убийства разтърсиха Варненско

Окръжният прокурор на Варна Красимир Конов уточни, че убийствата нямат нищо общо помежду си

Диагнозата на Камен Донев: Живеем в свят на маски, лицемерие и „лесно смилаеми“ лидери

Диагнозата на Камен Донев: Живеем в свят на маски, лицемерие и „лесно смилаеми“ лидери

Между дюнера пред входа и изкуството вътре: Артистът за корабокрушението на ценностите и нуждата да открием посоката си