Огромна автоколоната се е образувала на граничен пункт „Капитан Андреево”, съобщава bTV.
На границата с Турция от тази сутрин се е образувала колона от камиони, дълга 12 км. Причината за забавянето е 100-процентовият контрол и засилените мерки за сигурност по границите.
Откъм южната ни съседка опашка не се вижда, тъй като има изграден паркинг към Капъкуле.
Митническите служители у нас работят на пълни обороти, но не смогват да обработят всички товарни автомобили. 351 камиона са минали на турска територия, а 418 са влезли у нас тази нощ.
По-късно днес ще стане ясно дали има задържани нелегални имигранти тази нощ при засиления граничен контрол.
Още от Улицата
Дигитализация на архивите на ДС - фантазира или лъже Иво Христов
Вицепремиерът вече оправи домакинството на Евровизия, няма друга работа и сега се захвана с досиетата на Държавна сигурност и разузнавателните служби на БНА
Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители
"Защитата на архивите на Държавна сигурност е защита на историческата истина, на правото на гражданите да знаят и на демократичната памет на българската държава?", пише в писмото
От днес изплащат осъвременените пенсии
За трудов стаж минималната пенсия вече е 347,51 евро