Въвежда се временна организация на движението за строителство на метростанция на ул. „Хан Крум” и бул. “Патриарх Евтимий“. Това съобщиха от пресцентъра на Столична община. Забранява се влизането на пътни превозни средства и престоят и паркирането, както следва:
- от 08.00 часа на 17 октомври до 24.00 часа на 12 ноември 2016 г. по ул. „Хан Крум” на 30 м преди бул. „Патриарх Евтимий“ в посока бул. „Васил Левски” и на бул. „Патриарх Евтимий“ (южна страна) на 20 м след ул. „Хан Крум“ в посока ул. „6-ти септември“;
- от 08.00 часа на 13 ноември до 24.00 часа на 28 ноември 2016 г. по ул. „Хан Крум“ между ул. „Цар Шишман“ и бул. „Патриарх Евтимий“ и по бул. „Патриарх Евтимий“ (северна страна) на 20 м след ул. „Хан Крум“ в посока ул. „6-ти септември“.
Още от Улицата
"Полиция, отбий!": Небрандирани полицейски коли с надписи спират агресивни водачи
До 1 август в Пловдив ще бъде открита лаборатория за изследване на кръвните проби на шофьорите, резултатите ще излизат в рамките на 2 до 3 дни
Учениците от VII и X клас се явяват на матура по български език и литература
Изпитът за седмокласниците е с начален час 9 часа и ще се проведе в 1637 училища, а за десетокласниците - в 8 часа в 1030 учебни заведения у нас
Откриха модерен STEM център в ОУ “ Васил Левски” в село Голям извор
Центърът разполага с дигитален микроскоп, 3D принтер и скенер, резач на 3D модели, комплект за виртуална реалност, комплекти за лабораторни упражнения по Биология, Химия и Физика и др.