Осемгодишно дете е настанено в болницата в Монтана с опасност за живота, след като е пострадало при катастрофа на главен път Е-79, съобщиха от МВР-Монтана.
Към 16:00 часа жена на 50 г. е карала своя лек автомобил от село Смоляновци към Монтана. На километър 79 в землището на Смоляновци тя изгубила управление поради прекалено висока скорост, ударила се е в началото на мантинелата и автомобилът паднал в дере.
Пътуващите на задната седалка внучета на В.Д. - К.И. (на 8 г.) и Р.И. (на 1 г.) са пострадали в различна степен. К.И. е със счупени прешлени и вътрешни наранявания и в момента лекарите се борят за живота му.
Шофьорката също е пострадала и е настанена в болницата със счупен крайник.
Още от Улицата
Демерджиев се зарече да спре джигитите на пътя
Вътрешният министър е разпоредил мащабни действия срещу опасното шофиране - дрифтовете и гонките, като проверките са започнали от Пловдив
С макет на паметника на съветската армия БСП намигат на Терзиев
Общински съветници на БСП връчиха днес на столичния кмет макет на МОЧА, с подтекста - да бъде възстановен омразния символ на съветска окупация на България
Ремонт променя движението на трамвайни линии в София до средата на август
Трамваите по линии 6, 7, 12 и 27 ще се движат по променени маршрути до 13 август