18 Юни, 2026

Арести пред Народното събрание след концерта на Слави

Арести пред Народното събрание след концерта на Слави

След концерта на Слави Трифонов пред Народното събрание се е стигнало до арести. 

След като група от около 15 младежи са се събрали пред парламента и са се опитахли да провокират полицаите, както и представителите на медиите, съобщава бТВ. 

По време на концерта е имало сблъсъци. Младежи в нетрезво състояние са се удряли и са чупили бутилки в земята. Имало е и разкървавени носове, съобщава очевидец. 

Сериозни инциденти или нарушения на обществения ред по време на концерта не са регистрирани, съобщиха от столичната полиция. 

На изградените контролно-пропускателните пунктове преди началото на събитието са били задържани двама души, единият, от които е малолетен, за носене на забранени предмети (боксове). 

Центърът на столицата беше напълно блокиран. Движението в района ще бъде напълно възстановено днес сутринта.

Сподели:
Съдът в Монтана отмени отстраняването на кмета на Лом

Съдът в Монтана отмени отстраняването на кмета на Лом

В края на  май Районният съд в Лом постанови Цветан Петров да бъде временно отстранен от длъжност

Бивш шеф на "Митница-Пловдив" отива на съд за злоупотреба с власт

Бивш шеф на "Митница-Пловдив" отива на съд за злоупотреба с власт

Съдопроизводството е започнало по обвинителен акт на Софийската градска прокуратура, внесен в съда през юни

Институтът за пътна безопасност праща първи министър на Радев на гл. прокурор

Институтът за пътна безопасност праща първи министър на Радев на гл. прокурор

Повод за острата реакция стана гостуването на арх. Иван Шишков в сутрешния блок на bTV, където организацията критикува пълното отсъствие на неудобни въпроси от страна на водещите

Коментари (0)