Председателят на Агенцията за автомобилна администрация Цветелин Цветанов е арестуван днес при акция на ГДБОП в София, съоб.щи БНР.
Антимафиотите провеждат операция в общо 5 града в страната. По неофициална информация, до момента са арестувани повече от 10 души. През деня са претърсвани офиси на автомобилната администрация в София, Враца и Видин. Източници твърдят, че става въпрос за нарушения, свързани с издаване на лицензи на фирми, както и нередности при издаване на шофьорски книжки.
Още от Закон и ред
Арест за лидера на пловдивската група „Кръв и чест“, гаранция за тийнейджъра Велев
Заседанието на Окръжния съд се проведе днес, след като Районната поркуратура протестира срещу наложените от първата инстанция мерки
Скандалният тиктокър Стоян Колев избяга от домашния си арест
По първоначална информация той е избягал през прозорец на междуетажна площадка
Магистрати номинираха трима изборни членове за ВСС от квотата на прокуратурата
Като аргументи са изтъкнати уменията за работа в екип, ефективно да организират работния процес, да реализират практически решения с траен положителен ефект, авторитет и независимост