26 Февруари, 2026

Четирима са пострадали след масовото меле в Несебър

Четирима са пострадали след масовото меле в Несебър

Четирима души са пострадалите при сбиването между футболни фенове на "Нефтохимик 1962" и ПФК "Берое", съобщиха от полицията в Бургас. Инцидентът е станал вчера в 14.25 часа на Северния несебърски плаж. Там е възникнало спречкване, в което са участвали 80-90 души. 

От инцидента е пострадал 24 годишният П.Л. от Стара Загора, който е откаран в "Здравна къща" - Несебър, с леки наранявания по главата, но без опасност за живота. В 15.55 ч. други пострадали при сбиването са настанени в "Шокова зала" към МБАЛ-Бургас. Те са 18-годишните С.С. и Г.Г. и 23- годишният С.Г. - и тримата са от Бургас. Оказана им е медицинска помощ и са освободени за домашно лечение. 

По време и след приключването на футболния мач, който бе от 17.00 часа в Несебър, инциденти и нарушения на обществения ред не са допуснати. По случая е образувано досъдебно производство.

Сподели:

Коментари (0)

Европрокуратура уличи Теодора Георгиева в тежко нарушение

Европрокуратура уличи Теодора Георгиева в тежко нарушение

Колегията на EPPO установи сериозни пропуски в работата на българския европрокурор, като окончателното решение за нейното освобождаване може да вземе Съдът на Европейския съюз

Министър Янкулов: Стената на мълчанието в прокуратурата се пропуква

Министър Янкулов: Стената на мълчанието в прокуратурата се пропуква

Прокуратурата ще се промени, защото за първи път необходимостта от промяна се осъзнава от самите прокурори, те разбират, че така повече не може

Андрей Янкулов свиква ВСС да избере временен и.ф. главен прокурор

Андрей Янкулов свиква ВСС да избере временен и.ф. главен прокурор

Във вече близо тригодишния си нелегитимен „фактически мандат“ Борислав Сарафов не е извършил нито едно действие, изграждащо обществено и професионално доверие относно управленските си качества, изтъква правосъдният министър