Кметът на район „Младост" във Варна Христо Христов е арестуван при специализирана операция на ДАНС, предаде БНР.
Поводът за ареста и разследването са известни само на ДАНС, съобщиха от Областната дирекция на полицията в черноморския град.
Окръжната прокуратура във Варна няма официално становище по случая. Известно е само, че разследването е възложено на Специализираната прокуратура и най-вероятно Христов ще бъде транспортиран в София.
Още от Закон и ред
Демерджиев назначи вчера нов директор на Телефон 112
Красимир Димитров, който досега оглавяваше Дирекцията за „Аварийна помощ и превенция“ към Столична община поема отговорната работа
Прокурорската колегия на ВСС заседава по временното отстраняване на Емилия Русинова
То е по искане на правосъдния министър Николай Найденов
ВАС отмени решението на служебното правителство "Гюров" за спиране на процедурата по подбор на български европрокурор
Върховните магистрати постановиха, че първоначалният конкурс, проведен по време на правителството с мандата на ГЕРБ, е бил напълно законен и не подлежи на анулиране с акт на Министерския съвет.