24 Август, 2026

ГДБОП разследва смъртта на свидетеля срещу братя Галеви

ГДБОП разследва смъртта на свидетеля срещу братя Галеви

Служители на ГДБОП разследват смъртта на таксиметровия бос от Дупница Пламен Миланов и неговата 30-годишна служителка Теодора Димитрова. Бопаджиите са разпитвали по-младите жители на село Палатово, където е имението на Миланов. Единственият въпрос, който задавали, е дали той е имал врагове. Домът му е обискиран. Търсени са заплашителни писма и други улики, които да помогнат за разплитане на престъплението, пише Struma.bg. 

Пламен Миланов и 30-годишната му служителка Дора починаха от задушаване с газ. Те бяха намерени мъртви на четвъртия етаж в бившата сграда на БТК в Дупница, където Пламен има няколко офиса и апартамент. Младата жена не е отишла на работа и родителите й я обявили за издирване. В първия ден от Новата година близки и приятели изпратиха в последния му земен път 49-годишния Пламен Миланов и Теодора Димитрова в Дупница. Траурната церемония бе съпроводена от таксиметрови коли и около 250 души.

Сподели:
36-годишен мъж е задържан за отравянето на 8 редки лешояда в Стара планина

36-годишен мъж е задържан за отравянето на 8 редки лешояда в Стара планина

Намерени са доказателства за отравянето на лешоядите - извършителят е направил самопризнания

Задържаха мъж, отговорен за отравянето на 8 лешояда под връх Ботев

Задържаха мъж, отговорен за отравянето на 8 лешояда под връх Ботев

Сред загиналите е и брадатият лешояд Боев – изключително ценна птица, която беше изчезнала от българската природа. Миналата година той беше освободен в природата от Спасителния център „Зелени Балкани“ по проект, финансиран от Европейската комисия

Адв. Кашъмов: Делото за полетите на Пеевски е причина за много съмнения

Адв. Кашъмов: Делото за полетите на Пеевски е причина за много съмнения

Самият факт, че служители на ГДБОП са разпитвани по този случай, показва ясно, че прокуратурата (СГП) е изискала и получила всички материали по самата преписка на ГДБОП, по която се проверяват данните за тези полети на лидера на ДПС

Коментари (0)