Любомир Димитров - Гребеца получи доживотна присъда от състав на Софийски градски съд за двойно убийство.
Димитров беше обвинен, че е убил двама от членовете на групата за отвличания "Наглите" - Юлиян Лефтеров и Иван Пайнавелов - Сапата.
Според обвинението първото убийство е извършено по време на мнимото отвличане на Лефтеров, което е било организирано съвместно с жертвата.
Второто покушение е заради неуреден финансов спор, пише "Булфото".
Още от Закон и ред
Божанов: Хора с прякори са заграбили държавни и общински имоти във Варна след фрапантни нарушения на прокуратурата
Разкритието е направено въз основа на скандални документи, от които става ясно, че организирана престъпна група е фалшифицира нотариални актове , за да завзема имоти на държавата и общината
КС отмени спорното решение за Съвета за мир на Тръмп: парламентът е надхвърлил правомощията си
Конституционните съдии единодушно приеха, че Народното събрание не може чрез свои решения да задължава Министерския съвет да инициира процедура по ратифициране на международен договор
Документите говорят: Има връзка между престъпните мрежи на Петьо Еврото и Нотариуса, според таен свидетел
Според бившата съпруга на Нотариуса същият юрист е посещавал редовно частния „SS клуб“ и заедно с Божанов е „оправял дела“. По-рано тази година прокуратурата също го освети като защитен свидетел, но по дело срещу Еврото