По думите на Арнаудова 1,7 млн. лв. са безвъзвратно загубени
Вицепремиерът Томислав Дончев е бил разпитан във вторник във връзка с разследването на ремонта на НДК, съобщи говорителят на главния прокурор Румяна Арнаудова.
До края на седмицата по делото предстоят още два разпита.
По-рано днес бе обвинен в безстопанственост и в неправомерно 1,7 млн лв бе обвинен бившият шеф на НДК Мирослав Боршош.
Говорителят на главния прокурор уточни, че обвиненията са работни и не изключи те да бъдат и коригирани след като бъдат анализирани всичките 4000 договори сключвани от Боршош.
По думите на Арнаудова 1,7 млн. лв. са безвъзвратно загубени.
Още от Закон и ред
Съдът в Монтана отмени отстраняването на кмета на Лом
В края на май Районният съд в Лом постанови Цветан Петров да бъде временно отстранен от длъжност
Бивш шеф на "Митница-Пловдив" отива на съд за злоупотреба с власт
Съдопроизводството е започнало по обвинителен акт на Софийската градска прокуратура, внесен в съда през юни
Институтът за пътна безопасност праща първи министър на Радев на гл. прокурор
Повод за острата реакция стана гостуването на арх. Иван Шишков в сутрешния блок на bTV, където организацията критикува пълното отсъствие на неудобни въпроси от страна на водещите