22 Март, 2026

Масови арести в ДАИ-Варна

Масови арести в ДАИ-Варна

Седем служители на ДАИ-Варна са арестувани при специализирана полицейска операция на отдел "Икономическа полиция", съобщават от Областната дирекция на МВР. Акцията е проведена вчера. Служителите на ДАИ са задържани за срок до 24 часа. Сред тях има и заемащи ръководни длъжности.

От полицията в морския град допълват, че са претърсени служебни помещения в сградата на инспекцията. Намерени са множество документи, съотносими с извършени престъпления по служба. По случая е образувано досъдебно производство, а работата продължава под надзора на прокурор от Окръжна прокуратура-Варна.

Сподели:

Коментари (0)

Майката на Николай Златков: Съдебно-медицинска експертиза  за Ивайло Калушев поражда сериозни съмнения

Майката на Николай Златков: Съдебно-медицинска експертиза за Ивайло Калушев поражда сериозни съмнения

"Сериозно ли е обяснението, че вече над 1 месец не може да се установи точната дата на смъртта", пита тя

Делото "Петков": Преди ареста на Борисов свидетелка е чула в МС думите "Ако някой го е страх, да си търси друга работа"

Делото "Петков": Преди ареста на Борисов свидетелка е чула в МС думите "Ако някой го е страх, да си търси друга работа"

Лаура Кьовеши е категорична, че Европейската прокуратура няма никакво отношение към задържането на Борисов - противно на внушенията на Кирил Петков

Съдът отхвърли искане на обвинението за изказване на Кьовеши относно ареста на Борисов

Съдът отхвърли искане на обвинението за изказване на Кьовеши относно ареста на Борисов

Днес тръгна делото срещу бившият премиер Кирил Петков, като според магистратите искането е неоснователно и няма да помогне за установяване на истината