Димитър Желязков – Очите е бил задържан снощи в Истанбул. Арестът му е осъществен при съвместна операция на българските и турските власти на най-високо ниво, съобщава бТВ.
Задържането е станало в продължение на акцията по разпространение на наркотици, при която Очите успя да се изплъзне.
Припомняме, че вчера Желязков бе обявен за издирване с червена бюлетина на Интерпол. По време на операцията бяха задържани 19 души, но Очите успя да се изплъзне.
Според Спецпрокуратурата част от ОПГ-то са знакови фигури като Йордан Въчев-Ларша, Радослав Николов-Рачо и общински съветник от Несебър.
На Митьо беше повдигнато задочно обвинение за участие в банда за палежи, рекет, изнудване, побои и други. Още 8 човека от задържаните получиха такива обвинения.
Още от Закон и ред
Повдигнаха обвинение срещу мъжа, който запали съпругата си в село Медовец
От Военната болница във Варна съобщиха , че 48-годишната жена е в изключително тежко състояние, настанена е в реанимацията
Скандалът „Баба Алино“ се разраства: Правосъдният министър поиска наказание за втори нотариус
Особено фрапиращи са нарушенията при сделките за паркоместа и дворни места, тъй като въпросните имоти са със статут на „горска територия“ — категория, за която важи строга законова забрана за промяна на предназначението и извършване на строителство
Второ заседание в Кочани по делото срещу Ива, която пострада при катастрофа
Автомобилът, който Ива управлява, е смазан до неузнаваемост, а тя буквално е заклещена в него