22 Юни, 2026

Пациент нападна медици в гр. Гоце Делчев

Пациент нападна медици в гр. Гоце Делчев

Екип на Спешна помощ е бил нападнат в град Гоце Делчев, предаде Фокус.

"Линейка е била извикана за пациент, който се е намирал на обществено място. Екипът е пристигнал, обслужил е пациента, настанил го е в линейката и по време на транспорта пациентът е станал агресивен и е счупил стъклото на линейката. Възможно е самият пациент да има заболяване, което да предизвика тази агресия. Доколкото имам информация, е възможно да е употребил наркотично вещество", каза  д-р Красимир Михайлов, директор на Център за спешна медицинска помощ в Благоевград.

Лекарят допълни, че след това са уведомени Полицията, Координационната централа и Министерството на здравеопазването, а пациентът в последствие е транспортиран в психиатрията в Благоевград. По думите му медиците не са пострадали и нямат травми, просто са стресирани и уплашени.
Сподели:
ГДБОП разби схема за производство на оръжия с 3D принтери - за първи път у нас

ГДБОП разби схема за производство на оръжия с 3D принтери - за първи път у нас

Международните институции все по-често обръщат внимание на рисковете, свързани с производството на оръжия в домашни условия чрез достъпни технологии като 3D принтирането

Съдят 73-годишен преподавател по музика за блудство с 10-годишно дете в Благоевград

Съдят 73-годишен преподавател по музика за блудство с 10-годишно дете в Благоевград

Детето е споделило за случилото се на майка си

В СГП няма информация къде е Петьо Еврото - искат от СДВР спешно да я предостави

В СГП няма информация къде е Петьо Еврото - искат от СДВР спешно да я предостави

От прокуратурата допълват, че под ръководството и надзора на СГП се води разследване, по което Петров е обвинен за изнудване

Коментари (0)