26 Декември, 2025

Пиян нахлул среднощ в болница, искал да се саморазправя с Митьо Очите

Пиян нахлул среднощ в болница, искал да се саморазправя с Митьо Очите

От пресцентъра УМБАЛ „СОФИЯМЕД“ съобщиха, че около полунощ на територията на болничното заведение, мъж на средна възраст, във видимо нетрезво състояние е нахлул в отделението по Спешна помощ. 

Мъжът е искал да се срещне с Димитър Желязков, по негови думи, за да се саморазправи с него. 

Мъжът веднага е изведен от охранителите на лечебното заведение, които сигнализират на Столична Дирекция на МВР, която арестува агресивния мъж. 

Няма пострадали след случая. Димитър Желязков остава за лечение в УМБАЛ „СОФИЯМЕД“. Към момента състоянието му е стабилно.

Столична болница е потърсила полицейско съдействие за буйстващ мъж. Сигналът за влязъл в болницата мъж с арогантно поведение във видимо нетрезво състояние бил получен снощи около 00.30 часа, съобщиха от пресцентъра на МВР.

На място незабавно били изпратени полицейски екипи, които задържали пред болничното заведение 42- годишен мъж.

Той е отведен в районно управление на полицията за изясняване на всички факти и обстоятелства около инцидента. 

Сподели:

Коментари (0)

Започна делото за взрива на канала Ибър-Лепенац, Косово подозира, че има връзка с режима в Белград

Започна делото за взрива на канала Ибър-Лепенац, Косово подозира, че има връзка с режима в Белград

Според обвинителния акт братята Вичентиевич, заедно с все още неизвестни лица, „след предварителна уговорка са поставили около 20 килограма експлозив в канала“. Те са активирали взривното устройство, предизвикало тежка повреда по конструкцията на канала

Назначиха съдия Антон Урумов за прокурор, който ще разследва престъпления на главния прокурор

Назначиха съдия Антон Урумов за прокурор, който ще разследва престъпления на главния прокурор

Решението на Прокурорската колегия може да се обжалва пред Върховния административен съд в 14-дневен срок от съобщаването му.I

Шеф на частна АГ болница в Пловдив е обвинен в присвояване на милиони

Шеф на частна АГ болница в Пловдив е обвинен в присвояване на милиони

Според съда обаче, Йорданов, който по документи е собственик на частното лечебно заведение, няма опасност да се укрие и той беше пуснат веднага под гаранция