Почина една от жените, които бяха нападнати с нож в кв. Христо Ботев в София.
Починала е 70-годишната жена, която бе нападнатата от 24-годишен мъж в кв. „Христо Ботев“, съобщи говорителят УМБАЛ „Царица Йоанна – ИСУЛ“ д-р Фани Цуракова.
Две жени - на 70 и на 40 години, и 10-годишно дете бяха откарани с черепно-мозъчни травми в УМБАЛ „Царица Йоанна – ИСУЛ“ и в УМБАЛСМ „Н.И.Пирогов“. Те бяха нападнати от 24-годишен мъж в столичния квартал „Христо Ботев“ в четвъртък вечерта.
След нападението мъжът се барикадира в дома си, откъдето впоследствие бе изведен от полицаи и задържан в Първо РУ.
Още от Закон и ред
Ангел Георгиев от "Възраждане" се отказва от имунитета си
"Това е поредното политически мотивирано дело, което се използва за натиска спрямо мен и спрямо "Възраждане", твърди депутатът
Документацията за екстрадацията на Стоян Мавродиев е готова, на ход е Белград
Информацията е потвърдена от правосъдния министър Николай Найденов, който обясни, че документите са предадени на посолството на Сърбия у нас
И.ф. главен прокурор Стефанова поиска имунитета на депутат от 52-то Народно събрание
А.Г. е предаден на съд в качеството му на обвиняем за нанасяне на телесна повреда на полицай по хулигански подбуди