13 Август, 2026

Полицията удари на камък в издирването на Ембака

Полицията удари на камък в издирването на Ембака

Полицията удари на камък в издирването на Ембака. Властите са проверили над 30 сигнала за местонахождението му, но напразно. Последният е, че дни наред Чачев се е крил в санданското село Голешево и е преминал в Гърция през зелена граница, пише struma.bg.

Дни след като избяга адвокатът му Росен Недин обясни, че клиентът му ще се предаде доброволно, но все още е шокиран от случилото се. Почти месец от Ембака няма следа. Обявен е за общодържавно издирване. Голяма част от полицаите смятат, че Ембака е успял да мине в Гърция и е там, други пък твърдят, че е възможно да се предаде, осъзнавайки, че убийството не е умишлено и има начин да се защити.

Инцидентът стана след като Ембака наруши забраната да премине през забранен участък на новостроящата се магистрала и бе догонен от Чивиев. Между двамата възникнал скандал и Ембака с камък просна мъртъв на земята легионерът Чивиев. След това Ембака започнал да го свестява, дори го придружил до болницата. Разбирайки, че е мъртъв избягал и се укрива и до днес.

Сподели:
Съдът в Пловдив остави в ареста момичетата, участвали в убийството на Георги Кузев

Съдът в Пловдив остави в ареста момичетата, участвали в убийството на Георги Кузев

Прокуратурата е представила пред съда и нови доказателства по делото

Любовна драма в Калабрия! Застреляха с два куршума в гърдите 22-годишен българин

Любовна драма в Калабрия! Застреляха с два куршума в гърдите 22-годишен българин

Сергей е живеел от дълго време в град Кутро и е бил добре познат сред местните жители. Работел е като сервитьор.

Освободиха от ареста младежите, задържани за побой над непалци в Пловдив

Освободиха от ареста младежите, задържани за побой над непалци в Пловдив

Прокуратурата е повдигнала срещу тях обвинение за причиняване на леки телесни повреди на повече от едно лице по хулигански подбуди

Коментари (0)