24 Юни, 2026

Разбиха лаборатория за амфетамини в София

Разбиха лаборатория за амфетамини в София

Разбиха домашна лаборатория за амфетамини в София. Двама мъже бяха арестувани за притежание на амфетамини с цел разпространението им в София, съобщиха от прокуратурата. 

При обиска в апартамент, нает от Гочо Гочев и Иван Попов, полицията открила съоръжения и материали за производство на наркотични вещества. Намерени са и вече произведени и готови за продажба амфетамини. Гочев и Попов са задържани за 72 часа. Предстои от прокуратурата да внесат искане за постоянното им оставане в ареста.

Сподели:
Варненската прокуратура: Няма достатъчно доказателства за повдигане на обвинения по случая "Баба Алино"

Варненската прокуратура: Няма достатъчно доказателства за повдигане на обвинения по случая "Баба Алино"

Прокурори от София ще помагат в разследването на казуса

Стоян Мавродиев е поискал от сръбската страна да бъде екстрадиран в България

Стоян Мавродиев е поискал от сръбската страна да бъде екстрадиран в България

Очакванията Мавродиев да разкрие нещо сензационно нямат основание - „просто човекът иска да си защити правата”

Прокуратурата се самосезира по случая с фалшивите гръцки книжки

Прокуратурата се самосезира по случая с фалшивите гръцки книжки

По случая е образувано досъдебно производство за документно престъпление

Коментари (0)