23 Юни, 2026

Спипаха 15-годишния арестант, избягал от районното управление във Враца

Спипаха 15-годишния арестант, избягал от районното управление във Враца

Полицията във Враца задържа 15 – годишния младеж, избягал от районното управление, съобщиха от пресцентъра на МВР.

Снощи, около 22.30 часа, при рутинни действия във Враца, полицейски автопатрул разпознал 15 – годишния младеж, който избяга от районното управление в града и го задържал. Отведен е в районното управление и му е наложена 24 часова мярка „задържане под стража“. Продължават полицейските действия по случая.

Припомняме, че на 28 юни сутринта, докато служителите на РУ – Враца оформяли документите за наложена 24 - часова мярка за задържане, 15 - годишният успя да избяга от управлението. Със заповед на директора на ОДМВР - Враца бе назначена вътрешна проверка, в рамките на която ще се изясняват всички факти и обстоятелства, свързани с полицейските действия.
Сподели:
Варненската прокуратура: Няма достатъчно доказателства за повдигане на обвинения по случая "Баба Алино"

Варненската прокуратура: Няма достатъчно доказателства за повдигане на обвинения по случая "Баба Алино"

Прокурори от София ще помагат в разследването на казуса

Стоян Мавродиев е поискал от сръбската страна да бъде екстрадиран в България

Стоян Мавродиев е поискал от сръбската страна да бъде екстрадиран в България

Очакванията Мавродиев да разкрие нещо сензационно нямат основание - „просто човекът иска да си защити правата”

Прокуратурата се самосезира по случая с фалшивите гръцки книжки

Прокуратурата се самосезира по случая с фалшивите гръцки книжки

По случая е образувано досъдебно производство за документно престъпление

Коментари (0)