5 Декември, 2025

Заведоха дело и срещу пиара на Иванчева (снимка)

Заведоха дело и срещу пиара на Иванчева (снимка)

Петър Кърджилов и Десислава Иванчева

Петър Кърджилов най-вероятно ще отговаря за крясъците си срещу прокурорите в съда

Прокуратурата повдигна обвинение срещу пиара на бившата кметица на "Младост" Десислава Иванчева. Петър Кърджилов сам се "похвали" във Фейсбука си. Той не знаел за какво са му връчили призовка, но предполага, че е заради виковете му срещу прокурорите по време на делото срещу бившата си шефка. 

"Започнало е досъдебно производство срещу мен. Днес ми връчиха призовка в качеството ми на обвиняем. Не пише в какво съм обвинен, не ми каза и разследващият полицай на когото се обадих. Не можел да установи самоличността ми и нямал право да дава информация. Най-вероятно става въпрос за виковете ми срещу прокурорите по делото срещу Иванчева и Петрова когато се строиха да дават интервюта на медиите след прочитането на присъдите в Специализирания наказателен съд. Не зная дали са призовани и другите поддръжници на Десислава и Биляна, които също викаха в съда срещу бандата на Цацата и Гешев", написа в социалната мрежа Кърджилов.

kardjilov_prizovka1.jpg

Сподели:

Коментари (0)

Ченалова и Румен Гечев с подвеждащи съобщения, че Общия съд на ЕС е дал ход на исковата им молба срещу еврото

Ченалова и Румен Гечев с подвеждащи съобщения, че Общия съд на ЕС е дал ход на исковата им молба срещу еврото

Зад цялата хибридна ситуация прозират интереси на президента Радев и партиите „Величие“, „Възраждане“, МЕЧ и среди от БСП

По искане на европрокуратурата: Претърсват 80 адреса в България, шестима са задържани

По искане на европрокуратурата: Претърсват 80 адреса в България, шестима са задържани

Европейската прокуратура разследва престъпна група, действаща от 2019 г. насам, управляваща схема за измами с ДДС чрез сложна схема, която се възползва от правилата на ЕС за трансгранични сделки.

Олга Керелска, ВСС : Общите съдилища са подложени на кадрови геноцид

Олга Керелска, ВСС : Общите съдилища са подложени на кадрови геноцид

Керелска обясни, че първоначално е подкрепила предложението на КАК за съкращаване на бройки от окръжни и апелативни съдилища, но впоследствие е размислила.