Според него лицата от кръга Монтерей са загубили едни големи пари. Махат Бойко, защото искат да си ги върнат. Босият смята, че дори и протекциите на САЩ на Борисов да се отърве и да си спаси кожата. Той е категоричен, че бившата ДС и БКП номенклатурата се готвят отново да управляват и да крадат публични пари. Босият е категоричен, че в Монтерей козируват и стоят мирно дори и наперени политици като Румен Петков. Имало е записани разговори как ген. Любен Гоцев му се кара и го ругае докато още Петков е министър на МВР.
Николай Колев твърди още, че ГЕРБ като партия имат 4 млрд. лева, които са изнесени извън страната и ги крият в офшорки. Парите им са
Още от Хляб и пасти
А какво ще стане, когато революцията се случи в Русия?
Всяка империя вярва, че е вечна а всяка диктатура е убедена, че може безкрайно да потиска свободата - историята обаче неизменно доказва обратното
Показно разстрелян заради сатира срещу Путин, режима в Кремъл и разголването на тъмната руска душевност
Картината на Семён Скрепецкий, която скандализира и взривява кликата в Москва се нарича „Икона“ – една творба наситена с много сатира , даваща различен прочит на православната икона
Путин отваря два фронта срещу Европа: пропаганда отвън, проникване отвътре
От обвиненията на Мария Захарова към германски генерали до разкритията за руски логистични мрежи в Полша – хибридната стратегия на Кремъл срещу НАТО, Украйна и Европейския съюз