27 Май, 2026

Червената секира Дончева: Кутев е ибрикчията на Станишев, затриват БСП

Червената секира Дончева: Кутев е ибрикчията на Станишев, затриват БСП

Той говори по такъв начин, че никой просто не го чува. Сергей, ако ще да го направят председател и на 100 Социнтерни, това не променя ситуацията в страната. Така поразяващата уста в БСП Татяна Дончева накълца набързо от ефира на Нова ТВ шефа на столетницата и обкръжението му. 

Червената фурия обясни, че в момента големият проблем е партията да отговори къде се намира и считат ли я хората за авторитетна, какво че на времето е била славна. Сега я очаква съдбата на СДС, но просто като по-възрастен организъм, болестта тече по-бавно, обясни положението в БСП Дончева, която е и лидер на “Движение 21”.

Според вечната опозиционерка в столетницата промените в партията трябва да започнат още от тази есен и то със смяна на лидера и на цялото ръководство, което му е удобно и послушно. 

Станишев вероятно е по-подходящ за европейски постове, отколкото да ръководи БСП. Не можем 10 години да го чакаме все да се развива, а в същото време който от младата генерация покаже някакви качества, да бъде отстраняван, за да може да блести Сергей Станишев и ибрикчиите му Кутев и Вигенин. 

Тя посочи, че стойностни хора като Драгомир Стойнев, в които има много хляб, сега са умишлено контузени, за да бъдат извадени от играта.

Дончева не подмина и управляващите, като заяви, че от чудесата, които ще сътворят през втория мандат, обещаване сега от Цветан Цветанов, ще докарат до там нещата, че камък върху камък няма да остане от държавата. 

Запомнете, улицата ще ги гони с камъни хората на Борисов и ГЕРБ, предрече Дончева и обясни, че така се случва, когато ни управляват глупави и некомпетентни хора.

Сподели:
Когато ракетите говорят вместо дипломацията: защо Кремъл избра ескалацията пред мира

Когато ракетите говорят вместо дипломацията: защо Кремъл избра ескалацията пред мира

След Пекин руски бомби и дронове удариха Киев, диктаторът Путин вдига залога - тества границите на Европа, използвайки терора като елемент на държавна политика

След тях и потоп! Пир по време на наводнение

След тях и потоп! Пир по време на наводнение

Реки излязоха от коритата си, улици потънаха под водата, мостовете на много места са пред срутване, цели квартали в различни градове бяха евакуирани, а новата власт прогресивно празнува 

24 май не е празник на страха от глобалния свят, а на смелостта да се бориш за просвещение и напредък

24 май не е празник на страха от глобалния свят, а на смелостта да се бориш за просвещение и напредък

На премиера Радев трябва да се напомни, че ако Кирил и Методий и техните ученици бяха мислили дребнаво, провинциално и страхливо, днес нямаше да честваме този празник…

Коментари (0)