27 Декември, 2025

Костов: Не сме се пазарили с Единство за пари

Костов: Не сме се пазарили с Единство за пари

Той обясни, че между двете формации не е имало пазарлъци за пари. Но както при всяка изборна кампания всички партии участват с парични средства, това е нормално и Синьо единство не са били против. Що се отнася до това защо Надежда Нейнски не е в изборните листи, за това тя лично е дала своите обяснения и Костов отказа повече да коментира. 

Лидерът на ДСБ отново изтъкна, че основният аргумент, с който ще се опитат да убедят  избирателите да гласуват за сините е фактът, че те са единствената политическа сила, която е вадила страната от тежки кризи – както през  през 1990 година, по време на експертното правителство на Димитър Попов и след 1996 година, когато СДС пое управлението.

Според Костов най-драстичен днес е фактът, че всички българи имат усещането за обедняване. Това определя и трите основни стъпки, които те ще предприемат, за да извадят страната от тежката икономическа криза, която е прераснала в социална. Първата е свързана с доходите на хората, втората – със създаване на условия за заетост и третата – да гарантират сигурността на  хората, защото иначе не може да се прави нормален бизнес. 

 

Сподели:

Коментари (0)

Всичко вече е решено - иначе спектакълът е забавен

Всичко вече е решено - иначе спектакълът е забавен

Омбудсманът на републиката ще поеме поста служебен премиер, Радев и ПП/ДБ ще получат косвено вътрешното министерство и този ход ще реши резултатите от изборите

Новата антибългарска кампания на Белград - българите били „криптосърби“

Новата антибългарска кампания на Белград - българите били „криптосърби“

За сериозните учени и политици в България винаги е било унижение да спорят с подобни небивалици и фалшификатори на историята

„Коледна изненада“ - под етикета "евтино"  масирано се вкарват пакистанци като "временна" работна ръка

„Коледна изненада“ - под етикета "евтино"  масирано се вкарват пакистанци като "временна" работна ръка

На вниманието на премиера в оставка Росен Жялязков и на министъра на външните работи в оставка Георг Георгиев - вярно ли е това?