10 Май, 2026

Мая Манолова: Ако се провалим, ще се откажа от политиката

Мая Манолова: Ако се провалим, ще се откажа от политиката

 

Според нея измъкването от кризата трябва да се превърне в национална кауза,  а ГЕРБ вместо да се крият в ъгъла, да заемат мястото си на сериозна опозиция. Манолова обеща, че след еуфорията от първата седмица, ще се пази от реваншизъм. Тя си спомни, че в предишното НС са я наричали с най-различни обидни прякори, като червеният вампир, сатаната, картечницата, сестра Галева. Затова сега, когато й казват червеното острие на БСП, го приема даже с гордост. 

Манолова обясни, че това, че е на важен държавен пост няма да й попречи да се държи както преди – открита и директна.

Когато не председателствам заседание мога да сядам при колегите и отново като редови депутат да си казвам думата, посочи Манолова.

 

Сподели:

Коментари (0)

Д-р Любомир Канов: Моите пет евроцента по въпроса Радев и неговото правителство

Д-р Любомир Канов: Моите пет евроцента по въпроса Радев и неговото правителство

"Даже Долорес Ибарури да възкръсне и целия Коминтерн да му се притече на помощ в “народен референдум”, няма как да стане", казва анализаторът

8 -и, а не 9-и май: Неудобните истини за Втората световна война

8 -и, а не 9-и май: Неудобните истини за Втората световна война

Пактът, който подпали Европа - как Сталин и Хитлер си поделиха континента

Какво означава Втората световна война за Украйна?

Какво означава Втората световна война за Украйна?

Украинците нямат нужда от фетишизиран до краен предел военен и политически триумфализъм, те познават отлично стойността на човешкото страдание – при тях тази най-мащабна катастрофа в историята преминава под знака на мълчанието, размисъла и преклонението пред жертвите