5 Декември, 2025

Младите лъвчета извадиха жълт картон на Кабаиванов

Младите лъвчета извадиха жълт картон на Кабаиванов

В СДС съм от 20 години и най-малко аз съм човекът, който ще прилепи партията някъде си.СДС трябва да има собствена физиономия и позиции, отвърна на нападението Кабаиванов. 

Той обясни, че ще подмине острите атаки на младежите, защото твърденията са твърде несериозни.

Синият лидер беше категоричен, че седесарите не се занимават с фалшификации и няма как вътрешни избори да бъдат манипулирани.

Кабаиванов даде да се разбере, че ще работи с всеки в СДС, за да върви напред партията. „Аз и целият Изпълнителен съвет им подаваме ръка. Ние сме идейни съмишленици“, не се разсърди на младежите новият лидер. Той обясни, че е готов да работи с тях и с всички останали, които са гласували за неговия опонент на балотажа Ваньо Шарков. Председателят ще отиде и ще разговаря на място първо с организациите, които не дадоха гласа си за него.

Сподели:

Коментари (0)

Преговори под огън : Стратегията на Русия от Чечня до Украйна

Преговори под огън : Стратегията на Русия от Чечня до Украйна

Как Кремъл превръща дипломацията в тактическа пауза и средство за постигане на стратегическите си цели

Русия между рецесия и ресурсна експанзия: Как Кремъл изгражда нов модел за финансиране на войната

Русия между рецесия и ресурсна експанзия: Как Кремъл изгражда нов модел за финансиране на войната

Заради стагнацията в руската икономика, Москва компенсира вътрешната рецесия чрез мрежа от непрозрачни ресурси, наемнически структури и алтернативни финансови канали

Лимитът на груби стратегически грешки в Украйна е изчерпан

Лимитът на груби стратегически грешки в Украйна е изчерпан

В никакъв случай не трябва обществото на Украйна да се връзва на мита за толкова, виждате ли, важните президентски избори сега!