19 Март, 2026

​Благоевград в шок: Бареков избра бивш ГЕРБ-ер за водач на листата в Пиринско

​Благоевград в шок: Бареков избра бивш ГЕРБ-ер за водач на листата в Пиринско

В истински смотаняшка ситуация се озова структурата на “България без цензура” в Благоевград. Хората на Бареков там изпаднаха в истински потрас, когато разбраха, че водач на листата в Пиринско ще бъде изключеният от ГЕРБ Светлин Танчев.

Новината дойде от Варна, където вчера са определяли водачите на кандидат-депутатската листа, пише “Струма”. Спряганият за водач на ББЦ в региона Петър Петров от партия "Лидер " отпада. Според мълвата Петров щял да оглави листата в Кюстендил. Очакваше се, че лично Бареков ще поведе местната листа, но явно вчера са взели друго решение. Изненадващо за местната структура, лидерът на България без цензура в региона, Рашко Динков, май въобще няма да бъде включен в листата.

Припомняме, че Светлин Танчев стана заместник председател на България без цензура след като напусна ГЕРБ. При назначаването му за свой заместник лидерът на ББЦ и явен враг на Борисов подчерта големите заслуги на Танчев по време на предизборната кампания за евроизборите.

Финансистът е с диплома от Харвард. Той напусна ГЕРБ и стана независим депутат, подкрепяше ББЦ и я представляваше в парламента. Според запознати, Танчев е дясната ръка на Бареков и човекът, който се ползва със стопроцентовото доверие на лидера си.

Сподели:

Коментари (0)

Захарова привидя "роби" в ЕС и "затлъстели, побъркани, оглупели" европейски служители

Захарова привидя "роби" в ЕС и "затлъстели, побъркани, оглупели" европейски служители

Причина за нападките е отказът на Европа от руските горива

Дугин: Без интернет в Русия до късна есен - да следва сезонните цикли на мечките и пеперудите

Дугин: Без интернет в Русия до късна есен - да следва сезонните цикли на мечките и пеперудите

Руският философ Александър Дугин предложи интернет в Русия да бъде изключван през пролетта и лятото, за да живеят хората „истински човешки живот“. В идеята му влиза и забрана на електрическите тротинетки – според него, явно ретроградно западно явление, покварило руската младеж.

Пророчицата Нешка гневна на Илияна Йотова: Дори и ППДБ да ви издигнат за президент – няма да бъдете избрана

Пророчицата Нешка гневна на Илияна Йотова: Дори и ППДБ да ви издигнат за президент – няма да бъдете избрана

Четвъртата година от руската агресия срещу Украйна създаде шоково напрежение в средите на левите сили, подозират президента, че се докарва на десните и чака подкрепа