Последните социологически прогнози ще прогонят от родината бившия депутат, агент от НСС и зам. лидер на РЗС Емил Василев. На стената си във Фейсбук той изригна:
„Пази Боже! Знам, че напразното споменаване на името Господне е грях, но вече не знам към кой да се обърна... Към здравия разум на този малък, но изключително прост народ е излишно, защото БГ-населението е дало предостатъчно доказателства за липса на такъв. Какво ме кара да върша смъртни грехове, ли? Ами последните социологически проучвания, които сочат, че в следващия парламент ще влязат, и Фикуса с ПП "Юруш", и Дудука с "Цензурата"... Представяте ли си тези кретени и патологични лъжци едновременно овластени да управляват горкото ни Отечество ???? + ДПС и червените боклуци? В коалиция? Е, те тогава ще емигрирам на стари години, помнете ми думата. Дори в най-мрачните психопатични фантазии на лекуващите се в Карлуково не витаят такива демони. Затова и споменах името Господне. Пази ни Боже! Няма кой друг вече.”
Още от Смотаняци
Прогресивна дипломация – когато объркаш външния министър на Турция със селекционер на Плейбой
И гола да се съблече Чамова - пак няма да реши договора с "Боташ", коментират с ирония във фейсбук
Тръмп си има нова икономическа теория: Откри в инфлацията повод за радост
На фона на загрижените американци, които с тревога гледат как се свиват покупателните им способности, американският президент призна, че харесва инфлацията
Ала-бала в "Баба Алино"! Цял министър отива да бута ограда
Абровски по стахановски се преквалифицира в общ работник по събаряне на незаконни зидове