„Бафмааму! Хората на Белокосия Пудел били в Брюксел с цел да посетят къщата на Карл Маркс и се преклонят пред създателя на комунистическото движение! Много пъти съм предупреждавал, че "Атака" не е нищо друго освен психопат-националистическо крило на БСП, но някои не ми вярваха. След пиянските изцепки на тия червени боклуци в ресторанта под някогашното жилище на Карл Маркс в столицата на ЕС - всичко си дойде на мястото... По този повод даже песничка измислих: "Не били националисти, мила моя майно льо, най ми били психопати, психопати, майно льо, още и марксисти!", пише в свой ироничен коментар политикът.
Още от Смотаняци
Една нужда, пет евро: европейски цени, балкански тоалетни
От Комисията за защита на потребителите обявиха, че извършват проверки за необосновано поскъпване
Ивелин Михайлов: 100% оставам в политиката, богати любовници ще ме издържат вече
Лидерът на „Величие“ твърди, че проектът "Исторически парк" е подложен на целенасочен натиск от години, а формацията му е атакувана, защото отказва политически договорки
Калина Андролова: Цялата власт е в кръга на първия слуга на Радев, ще изтъргува и златните зъби на баба си
"Румен Радев няма стратегия, и никога не е имал! ", смята анализаторката