6 Февруари, 2026

Бареков изтрещя: Ставам за всичко!

Бареков изтрещя: Ставам за всичко!

Евродепутатът Николай Бареков тотално загуби нормалния политически тон, за който постоянно призовава. Новият политик и лидер на ББЦ тотално е изгубил политическия тон и започна да влиза в реториката на свои конкуренти, които имат съмнителна репутация според някои психиатри. Бареков обяви със салюти в Нова ТВ пред бившата си колежка от БТВ Ани Цолова, че е готов да става мажоритарен кандидат-президент на държавата и кмет на Пловдив през есента. Според собствената си преценка, Бареков е кадърен да заема всякакви постове. "Няма да се обграждам с широк кръг от хора политиката си, както правех досега. Ще участвам мажоритарно на всички възможни избори", заяви Бареков. "Чета вестници, и то всякакви вестници"; отговори на Виктор Николаев в студиото евродепутатът на въпросите за връзката му с КТБ като шеф на новините в ТВ7. Към Цолова пък бившият й колега започна с нападки, че била човек на Бойко Борисов още когато са били заедно в БТВ. Виктор Николаев и Цолова обаче така и пропуснаха да попитат популярния си с прическите напоследък бивш колега, дали намеренията му се свързват и с избора за нов Главен мюфтия или например Патриарх на България, например. За никого не е тайна, че той има отношение и към религиозните въпроси и дори извика лично пловдивския митрополит Николай да го бракосъчетае в родния му град под телетата с камбанен звън, който огласи цялата околия.

„Аз съм единственият политик, който не се е компрометирал с нищо. Предвид предателствата, които има в българската политика, ще се ориентирам към мажоритарни избори. Ще се кандидатирам за каквото и да било – имам своето политическо семейство. Искам да си спася партията и партийната субсидия. Надявам се Сметната палата да прояви здрав разум и да не се превръща в гилотина на управлението. Нямам страх от мажоритарни избори и съм го доказал”, заяви с типичното си самочувствие Николай Бареков, който вече не знае сам, дали иска да се извини на Бойко Борисов или е по-обиден на хората в партията си, които го изоставиха в парламента. 

Сподели:

Коментари (0)

Маями си сдоби с идол - златен Тръмп, издигнат върху пиедестал

Маями си сдоби с идол - златен Тръмп, издигнат върху пиедестал

Авторът на фамозната скулптура Алън Котрел обаче е крайно недоволен, защото криптоинвеститорите все още не са се изплатили и творбата стои заключена в ателието му

Топ-идиот! Пропагандист  №1 на Кремъл призова Русия да унищожи спътниците на Илон Мъск  с ядрено оръжие

Топ-идиот! Пропагандист №1 на Кремъл призова Русия да унищожи спътниците на Илон Мъск с ядрено оръжие

Владимир Соловьов добави, че в резултат на такъв ядрен удар Русия ще загуби и собствените си спътници, след което язвително отбеляза, че това не е страшно, защото „така или иначе изоставаме сериозно“ от САЩ

Индийци спят по покриви, бягат от слон, убил 22-ма

Индийци спят по покриви, бягат от слон, убил 22-ма

Нападенията се случват близо до гората Чайбаса. Местните жители панически бягат от домовете си, защото слонът събаря стени и приема всички хора за заплаха.