5 Февруари, 2026

Бареков урочаса с клетви профила на Борисов във Фейсбук

Бареков урочаса с клетви профила на Борисов във Фейсбук

Лидерът на ГЕРБ избра формата на директен контакт с почитателите на глобалната мрежа и от тази седмица започна да поства позициите си. Старият му приятел и медиен слуга Николай Бареков обаче урочаса и прокле инициативата на Борисов. В личния си блок медийната изтривалка на Борисов – Бареков написа днес:

„Изненада! Тихомълком Борисов си откри профил във Facebook без да реже лентичка. Най-възрастният професионален футболист в света се появи във Facebook. За радост на фенове и на тези, дето не могат да го понасят, Борисов започна своите словоизлияния. Прегледах първия му текст, без правописни грешки е. Няма как да го е писал той, защото е неграмотен и не може да напише един ред без да сгреши поне 10-15 пъти (по думите на негов бивш министър)”,  иронично се гаври с бившия патрон бъдещият политик. Читатели от социалната мрежа подозират Дългия, както е известен Бареков, че с със злобата и лошата енергия която излъчва е прецакал социалния профил на Борисов.

 

Сподели:

Коментари (0)

Маями си сдоби с идол - златен Тръмп, издигнат върху пиедестал

Маями си сдоби с идол - златен Тръмп, издигнат върху пиедестал

Авторът на фамозната скулптура Алън Котрел обаче е крайно недоволен, защото криптоинвеститорите все още не са се изплатили и творбата стои заключена в ателието му

Топ-идиот! Пропагандист  №1 на Кремъл призова Русия да унищожи спътниците на Илон Мъск  с ядрено оръжие

Топ-идиот! Пропагандист №1 на Кремъл призова Русия да унищожи спътниците на Илон Мъск с ядрено оръжие

Владимир Соловьов добави, че в резултат на такъв ядрен удар Русия ще загуби и собствените си спътници, след което язвително отбеляза, че това не е страшно, защото „така или иначе изоставаме сериозно“ от САЩ

Индийци спят по покриви, бягат от слон, убил 22-ма

Индийци спят по покриви, бягат от слон, убил 22-ма

Нападенията се случват близо до гората Чайбаса. Местните жители панически бягат от домовете си, защото слонът събаря стени и приема всички хора за заплаха.