23 Август, 2026

Частен самолет, но само, за да се изфукаш в социалните мрежи

Частен самолет, но само, за да се изфукаш в социалните мрежи

Руска компания издига фалшивия стандарт на живот на съвсем ново равнищ

Животът – особено животът на другите, не винаги е точно това, което изгледа, че е – особено във „Фейсбук” или „Инстаграм”. Всички добре знаят това, но руска компания издига фалшивия стандарт на живот и „авторекламата” на съвсем ново равнище.

Компанията „Прайвът джет студио” (Private Jet Studio) има интересен бизнес модел – позволява ви да наемете частен самолет, за да може на си направите снимки с него, около него, в него и пр., които след това да използвате в социалните мрежи.

Дали ще направите това с някакви с бизнес цели или просто за да накарате по-малко облагодетелстваните ви приятели да завиждат е въпрос на вашите нужди и преценка.

Самолетът е истински, снимките са истински, има само една малка уловка – няма да летите с него никъде, само ще се снимате.

При това, ако искате професионален резултат, компанията ще ви осигури и фотограф – пакетът за два часа е с цена 14 хил. рубли (ок. 400 лв.) Искате видеооператор? Няма проблем – 720 лв. Не искате фотограф и оператор, само декора за снимки – също няма проблем, 320 лв.

„Това е най-големият, най-бързият и най-луксозният бизнес самолет. Луксозният интериор пък е направен само от най-качествени материали”, обясняват от компанията за машината –„Гълфстрийм 65”.
Сподели:
В разгара на лятото БНТ пожелаха на българите „весела Коледа“

В разгара на лятото БНТ пожелаха на българите „весела Коледа“

Шега или неволна грешка е изцепката на синоптика Владимир Ковачев, възпитаник на НАТФИЗ „Кръстьо Сарафов“

Радев предлага за орден „Стара планина“ русофилката Нешка Робева, която вижда бъдещето на България на Изток

Радев предлага за орден „Стара планина“ русофилката Нешка Робева, която вижда бъдещето на България на Изток

Забележителен парадокс: България връчва най-високото си отличие на човек със заслуги към българския спорт, но оставащ дълбоко привързана към Русия, която за нея е духовен център и водач на православния свят

Британският премиер Бърнам си е писал с измамник, представил се за човек на Тръмп - службите са на крак

Британският премиер Бърнам си е писал с измамник, представил се за човек на Тръмп - службите са на крак

Британското правителство определя случая като въпрос на националната сигурност

Коментари (0)