Заради затегнатия пропускателен режим в района на НС до момента народните избраници паркираха където си където поискат. Днес обаче около парламента движението на коли беше свободно. Това убягнало от вниманието на “любимците” на народа, които паркираха возилата си не по правилата. И когато се появиха "паяците" на Центъра за градска мобилност сред наказаните със скоби бяха и част от техните автомобили.
Този факт стресна депутатите и те хукнаха да спасяват колите си. Сред най-бързо реагиращите бяха Антон Кутев и Борислав Гуцанов, които без много да му мислят, напуснаха пленарната зала за секунди, за да бранят скъпите си автомобили. Заради липса на кворум, заседанието на НС бе прекратено.
Още от Смотаняци
Русия заглуши GPS-а на самолет с министъра на отбраната на Великобритания
Съобщава се, че сателитният сигнал на самолета Dassault Falcon 900LX е бил деактивиран по време на целия му тричасов полет на 21 май. Самолетът е превозвал също политически и военни съветници, генерал, двама фотографи и журналист
Калина Андролова: Някой обърна ли внимание какъв гаф сътвори Михаела Доцова с папата?
"Напомням, че двете Църкви са разделени от 1054 г. И изведнъж Михаела Доцова ги събра! ", пише анализаторката
Британско радио „погреба“ крал Чарлз по погрешка, чайка в Ирландия довърши деня му
Чайка атакува британския държавен гласа с хирургическа точност и оцапа костюма на монарха