Според пишещите братя във “Фокус” ексвицето не прави просто агитация за своята любима партия, а “работни посещения” в различни градове - израз, който обикновено се използва по отношение на политици, заемащи високи държавни постове.
"Зам.-председателят на ПП ГЕРБ и председател на Националния предизборен щаб на партията Цветан Цветанов ще проведе работно посещение в областите Благоевград и Кюстендил", пише "Фокус" в днешна публикация.
"Работното посещение на заместник-председателя на ПП ГЕРБ и председател на Националния предизборен щаб Цветан Цветанов в област Пазарджик ще продължи и днес", пише в информация на агенцията от 14 април.
Изразът “работно посещение” в съобщенията на информационната агенция се появява средно в две публикации дневно.
За останалите участници в предизборната кампания, включително и за тези от доскоро управляващата партия ГЕРБ, изразът "работни посещения" не се използва.


Коментари (0)